Ochrona

MONITORING

Włamania, napady czy pożary w firmach i prywatnych mieszkaniach to wbrew pozorom częste wypadki. Aby im przeciwdziałać, RAF­GUARD proponuje najtańszą i najpowszechniej stosowaną metodę zabezpieczania – całodobowy monitoring systemu alarmowego. Gdy na monitorowanym obiekcie dzieje się coś podejrzanego, natychmiast włącza się alarm, który jednocześnie przekazuje informację o zdarzeniu do Centrum Monitorowania Alarmów (CMA) RAF-GUARD. Chwilę później dyżurny CMA wysyła patrol interwencyjny lub weryfikuje alarm dzięki systemowi kamer (czyli tzw. videoweryfikacji) i w razie potrzeby informuje o zajściu Policję lub Straż Pożarną. Na miejscu nasi pracownicy udaremniają powstanie szkody i przywracają bezpieczeństwo. RAF-GUARD współpracuje też z innymi agencjami ochrony w województwie świętokrzyskim w Konsorcjum Monitoring Świętokrzyski, dzięki czemu możesz korzystać z kompleksowej i błyskawicznej ochrony swojego mienia.

ochrona kielce

raf-guard ochrona kielce

Pragniemy dodać, że firma Raf-Guard współdziała na terenie woj. świętokrzyskiego w porozumieniu z innymi Agencjami Ochrony w ramach Monitoringu Świętokrzyskiego.

BEZPOŚREDNIA OCHRONA FIZYCZNA

Elektronika w branży security jest niezbędna, ale stanowi tylko środek pomocniczy. Jeśli czujesz, że bezpieczeństwo Twojego mienia jest zagrożone, możesz zwrócić się o pomoc do RAF­GUARD. Nasi pracownicy pełnią służbę zarówno na posterunku, jak i doraźnie, na terenie obiektu. Dzięki uprawnieniom i długiemu doświadczeniu zapewniają ochronę na najwyższym poziomie. Są stosownie umundurowani i oznakowani, a w zależności od potrzeb posiadają sprzęt radiotelefoniczny, środki przymusu bezpośredniego, paralizatory elektryczne lub broń palną. Tak wyposażeni chronią Twoje mienie oraz zapobiegają kradzieżom, napadom i dewastacjom.