Usługi detektywistyczne

RAF GUARD to licencjonowane biuro detektywistyczne świadczące profesjonalne i zaawansowane usługi detektywistyczne na terenie całej Polski. 

Działamy legalnie, posiadając stosowne zezwolenia wydane przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Nasz zespół tworzą prywatni detektywi z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania, zapewniając wszystkim klientom dyskrecję, komfort i bezpieczeństwo. Przeprowadzamy wywiady gospodarcze, sprawdzamy przeszłość osób i ich skłonność do łamania prawa, udowadniamy lub zaprzeczamy o wystąpieniu zdrady

raf-guard detektyw

Staramy się uwzględniać zróżnicowane potrzeby firm i w odpowiedzi na nie, dobierać konkretne narzędzia oraz rekomendować najbardziej optymalne działania. Nasz ZESPÓŁ profesjonalnie, z dyskrecją i z pełnym zaangażowaniem jest w stanie zająć się praktycznie każdym problemem, chroniąc Państwa biznes przed nierzetelnymi pracownikami, współpracą z niewypłacalnymi kontrahentami, a także przed ewentualnymi kosztami finansowymi wywołanymi nieuczciwą konkurencją.

ref-guard detektyw

Do każdego wyzwania pochodzimy z ogromnym zaangażowaniem, a cennik świadczonych usług zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. 

 

KONTAKT:   tel. 608 288 488, 731 510 016

raf-guard detektyw detektyw kielce